مدرسه شنا و نجات غریق

نجات‌غریق به فردی اطلاق می‌شود که چیره به فن شناست و برای حفظ و نگهبانی از جان شناگران آموزش‌های تخصصی را دیده‌است.

وظایف کلیدی یک غریق‌نجات روی کناره دریا به شرح زیر است (معمولاً مثل بخشی از یک تیم اما درجاهایی، ممکن است غریق نجات‌ها خودشان به تنهایی لازم باشد کار کنند):

تداوم درمشاهده پیوسته و متمرکز برای برآورد خطرات احتمالی و تشخیص دادن سریع واقدام کردن درست در حوادث اضطراری. استفاده از تجهیزات دیگر را رسیدگی کند که چه وقت وظیفه استفاده آن را دارد (از قبیل وسایل کمکی سبک). غریق را به بیرون حمل کرده و دیگر اقدامات اولیه ضروری که لازم است را انجام دهد. در صورت وقوع صدمه کمک اولیه فوری را انجام دهد و در مورد جراحت از ضدعفونی کننده‌ها استفاده کند. با ضدعفونی کننده‌ها تماس برقرارکند و از دیگران در به انجام دادن وظایف بالا کمک بطلبد. غریق‌نجات‌ها باید به احیای قلبی ریوی در حد کمک‌های اولیه مسلط باشند.

غریق‌نجات‌ها ممکن است وظایف دیگری هم داشته باشند ازقبیل:

اجرای قوانین یا تمیز کردن (در صورت خوب ندیدن منطقه مربوطه) و تذکر دادن نکات مطلع‌کننده اساسی.

شما می توانید کودکان خود را پس از فراگیری چهار رشته شنا ( کرال پشت، کرال سینه، قورباغه و پروانه ) در مدرسه شنا یا نجات غریق ثبت نام نمایید.

در این کلاس ها که معمولا یک ترم (10 جلسه ) می باشد،  مواردی از قبیل :

اصلاح تکنیک – تقویت سرعت- افزایش آمادگی جسمانی و کلیه موارد آزمون نجات غریق (فقط در مدرسه نجات غریق) آموزش داده می شود.

بدیهی است افرادی که در مدرسه نجات غریق شرکت می کنند پس از اتمام دوره و قبولی در آزمون نجات غریق (دیده بانی )، گواهینامه مقدمات نجات غریق درجه 2 یا 1 را دریافت خواهند کرد. این مدرک از فدراسیون نجات غریق صادر می گردد و دارای اعتبار می باشد.

افرادی که تمایل به شرکت در مسابقات را دارند، می توانند در مدرسه شنا ثبت نام کنند و آمادگی لازم برای مسابقه و رقابت را کسب نمایند.

مدرسه نجات غریق

مجموعه گل سنگ با داشتن مربیان حرفه ای و متخصص با تنوع انواع پکیج ها در خدمت شما عزیزان می باشد.

مجموعه گل سنگ دارای محیطی آرام و دلنشین با رزرو قبلی در خدمت علاقه مندان است.