ماساژ کمپرس گیاهی چیست؟

 

ماساژ کمپرس گیاهی ماساژ کمپرس گیاهی شامل انواع گونه های گیاهی با ویژگی های بالقوه درمانی ست. در حین ماساژ کمپرس گیاهی، بدن فرد به آرامی با کمپرس های داغی که دارای بخارهستند ، ماساژ داده میشود. به نظر میرسد که خواص درمانی این گیاهان ازطریق پوست جذب شده و تاثیر سم زدایی داشته باشند. در ماساژ کمپرس گیاهی از کمپر سهای گرد و گرمی که با گیاهان دارویی پر شده استفاده میشود. این ترکیب خاص از گیاهان، سیستم عصبی را تسکین می دهد و بدن را به حالت آرامش عمیقی میبرد، خواص ضد التهابی داشته و درد عضلات و همچنین التهاب مفاصل را کاهش دهد. این کمپرس شامل چهارده گونه گیاه سنتی درمانی و آروماتیک ست . کمپرس گیاهی مورد استفاده در ماساژ کمپرس گیاهی دارای خواص ضد التهابی، ضد عفونی کننده، رطوبت و آنتی اکسیدان ست. این کمپرس برای رفع تنش، کبودی و عضلات درد، پاک کردن و التیام پوست و همچنین رشد سلول ها و کمک به بیماری های دستگاه تنفسی فوقانی مانند برونشیت، آسم و سرماخوردگی مورد استفاده قرار می گیرند. بسیاری از افراد از این ماساژ برای آرامش روح و جسم و برخی دیگربرای تسکین درد عضلانی بهره می گیرند .

تکنیک ماساژ کمپرس گیاهی

در ماساژ کمپرس گیاهی از یک نوع بسته گیاهی کمپرس شده استفاده می شود که انواع گیاهان مفید مناطق استوایی با هدف خاص در آن متراکم شده اند.

فوائد ماساژ کمپرس گیاهی

ماساژ کمپرس گیاهی در زدودن خستگی, تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد.

موارد منع ماساژ کمپرس گیاهی با ماساژ سنتی تایلندی

دیسک کمر- دیسک گردن- آرتروز- پوکی استخوان- افراد مسن- افراد مبتلا به فشار خون – خانم های باردار – بیماران سرطانی

موارد منع ماساژ کمپرس گیاهی با ماساژ روغن

افراد مبتلا به فشار خون

مجموعه گل سنگ با داشتن ماسورهای حرفه ای و متخصص در زمینه ماساژ سوئدی، ماساژ ریلکسی|اسپرت ماساژ|ماساژتایلندی|ماساژ سوئدی |ماساژ سنگ داغ|ماساژشکلات با تنوع انواع پکیج ها در خدمت شما عزیزان می باشد.مجموعه گل سنگ دارای محیطی آرام و دلنشین با رزرو قبلی در خدمت علاقه مندان است.