ماساژ پرفرمنس چیست؟

ماساژ پرفرمنس ماساژی است مختص نواحی شانه و کمر می باشد. ماساژ پرفرمنس به افرادی که به علت نوع کار ساعات طولانی پشت میز می نشینند یا مجبور به رانندگی در مدت طولانی هستند، بسیار ایده آل می باشد. ماساژ پرفرمنس برای رفع خستگی و گرفتگی در ناحیه شانه است که یکی از متداول ترین عوارض زندگی شهری است و در صورت تداوم منجر به بیماری های مزمن در این ناحیه می شود.

تکنیک ماساژ پرفرمنس

در ماساژ پرفرمنس ،ماساژور با حرکات کششی روی ناحیه شانه و کمر کار کرده و با استفاده از روغن های معطر گیاهی، فشارهای مناسب با گرفتگی و کوفتگی به این نواحی وارد می آورد.( به علت تکنیک ماساژ ممکن است تا چند روز پس از دریافت آن، فرد احساس درد داشته باشد که امری طبیعی می باشد.)

فوائد ماساژ پرفرمنس

در ماساژ پرفرمنس خستگی عضلانی و گرفتگی های طولانی مدت و مزمن در نواحی شانه و کمر تا حد زیادی تسکین یافته و احساس سنگینی دراین نواحی از بین می رود. آزاد بودن عضلات شانه همچنین در زیبایی جسمانی و نحوه ایستادن فرد تاثیر بسزایی دارد.

موارد منع ماساژ پرفرمنس شامل :دیسک کمر- دیسک گردن- آرتروز- پوکی استخوان- افراد مسن – خانم های باردار – بیماران سرطانی

مجموعه گل سنگ با داشتن ماسورهای حرفه ای و متخصص در زمینه ماساژ سوئدی، ماساژ ریلکسی|اسپرت ماساژ|ماساژتایلندی|ماساژ سوئدی |ماساژ سنگ داغ|ماساژشکلات  و ماساژ پرفرمنس با تنوع انواع پکیج ها در خدمت شما عزیزان می باشد.مجموعه گل سنگ دارای محیطی آرام و دلنشین با رزرو قبلی در خدمت علاقه مندان است.