ماساژ هارمونی چیست؟

ماساژ هارمونی از طیف وسیعی از تکنیک های ماساژ استفاده می کند که شامل ماساژ سر با روغن و ماساژ رفلکس کف دست و در انتها کمپرس حوله های گرم جهت رطوبت رسانی و نشاط دستان می باشد، این ماساژ علاوه بر درخشان کردن موها و تقویت ریشه وساقه مو، باعث بهبود گردش خون، تسکین اعصاب و افزایش هشیاری ذهنی می شود. با ماساژ هارمونی درمان ذهن و روح خود را تجربه کنید.

موارد منع ماساژ هارمونی

خانم های باردار – بیماران سرطانی

تجربه لذت بخش تلفیقی از رایحه، عصاره گیاهان و روغن های گرم. ماساژ سر با روغن های گرم تاثیر به سزایی در تقویت ریشه و ساقه مو، تقویت سیستم ایمنی، بهبود خلق و خو و کاهش استرس دارد. بعد از اتمام ماساژ کمپرس سر با حوله های گرم آغشته به عصاره گیاهان درخشندگی خاصی به موها می بخشد.

ماساژ رفلکس کف دست و پا بازتاب شناسی با قدمتی حدود 220 سال قبل از میلاد روشی برای تحریک اجزاء داخلی، غدد و قسمت های مختلف بدن با هدف تسکین درد، جلوگیری و رفع بیماری های خفیف است. تاثیر این ماساژ به همراه کمپرس حوله های گرم روشی موثر جهت حفظ زیبایی و نشاط دستان و پاها و رطوبت رسانی عمیق می باشد.

مجموعه گل سنگ با داشتن ماسورهای حرفه ای و متخصص در زمینه ماساژ سوئدی، ماساژ ریلکسی|اسپرت ماساژ|ماساژتایلندی|ماساژ سوئدی |ماساژ سنگ داغ|ماساژشکلات با تنوع انواع پکیج ها در خدمت شما عزیزان می باشد.مجموعه گل سنگ دارای محیطی آرام و دلنشین با رزرو قبلی در خدمت علاقه مندان است.