ماساژ شیر وعسل چیست؟

همه شما نوشيدني شير و عسل را در ميان وعده‌هاي خود بارها نوش جان كرده‌ايد نوشيدني كه خواص بي‌اندازه آن انرژي و رمق از دست رفته سلول‌هاي بدن را به شما بازمي‌گرداند.

تصور كنيد همين نوشيدني در تركيبي متفاوت‌تر روي پوست شما قرار گيرد این تركيب زيبايي و لطافت را براي پوست شما به ارمغان مي‌آورد.

عسل با خاصيت مرطوب و شفاف‌كننده و شير با داشتن اسيد لاكتيك لايه‌ برداري ملايم و طبيعي هستند كه موجب نرمي و آبرساني به پوست مي‌شوند.

بنابراين تركيب اين دو عصاره طبيعي باعث تغذيه پوست شده و سلامت آن را تضمين مي‌كند و با سود بردن از خواص طبيعي شير و عسل آرامش دلنشيني را به شما مي‌بخشد.

در اين ماساژ از تركيب شير و عسل روي بدن استفاده مي‌شود كه مانند ماساژ با روغن‌هاي گياهي معطر حركات دوراني و ريتميك روي ماهيچه‌هاي بدن انجام می‌شود .

و از اين طريق ماساژ شير و عسل علاوه بر تاثير كلي ماساژ باعث جذب شير و عسل به پوست بدن مي‌شود و براي همه افراد به ويژه بانوان يك تجربه ماندگار است.

این ماساژ با دارا بودن مواد فوق مغذي باعث تغذيه عميق پوست شده و لطافت و شادابي را به پوست شما بازمي‌گرداند

در ماساژ شیر و عسل از ترکیب شیر و عسل بر روی بدن استفاده می شود که علاوه بر تاثیر کلی و عمیق ماساژ، زیبایی و لطافت را برای پوست به ارمغان می آورد. ماساژ شیر وعسل برای همه افراد به ویژه بانوان یک تجربه لذت بخش و ماندگار است.

تکنیک ماساژ شیر و عسل:

در ماساژ شیر و عسل ماساژور همانند ماساژ با روغن های معطر گیاهی ،حرکات دورانی و ریتمیک بر روی ماهیچه های بدن انجام داده و از این طریق  ماساژ شیر و عسل علاوه بر تاثیر کلی ماساژ ، باعث جذب شیر و عسل بر پوست بدن می شود.

فوائد ماساژ شیر و عسل

وجود مواد فوق العاده مغذی در ترکیبات شیر و عسل باعث تغذیه عمیق پوست شده و لطافت و شادابی را به پوست بازمی گرداند.

موارد منع ماساژ شیر و عسل

خانم های باردار – بیماران سرطانی

مجموعه گل سنگ با داشتن ماسورهای حرفه ای و متخصص در زمینه ماساژ سوئدی، ماساژ ریلکسی|اسپرت ماساژ|ماساژتایلندی|ماساژ سوئدی |ماساژ سنگ داغ|ماساژشکلات با تنوع انواع پکیج ها در خدمت شما عزیزان می باشد.مجموعه گل سنگ دارای محیطی آرام و دلنشین با رزرو قبلی در خدمت علاقه مندان است.