ماساژ شکلات چیست؟

ماساژ شکلات خدمتی فراتر از یک سری خدمات لوکس و آرامش بخش می باشد که با استفاده از شکلات های مخصوص ماساژ شکلات انجام می گیرد.

در ماساژ شکلات ماساژور با استفاده از شکلات مایع بر روی ماهیچه های بدن حرکات دورانی انجام داده و تکنیک کار ماساژ شکلات همچون ماساژ روغن می باشد. این حرکات در ماساژ شکلات باعث جذب کافئین موجود در شکلات و نیز مواد معدنی آن در پوست بدن می شود.

ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکسته شدن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می گردد.علاوه بر آن شکلات به دلیل وفور مواد معدنی مختلف به رشد و تجلیل سلول های پوست کمک می نماید.
تنفس رایحه شکلات در طول فرآیند ماساژ شکلات تاثیری شگرف در آرامش اعصاب و از بین رفتن تنش های روحی دارد.

موارد منع ماساژ شکلات خانم های باردار – بیماران سرطانی

کافئین موجود در شکلات گردش خون را افزایش می دهد و جریان خون را بهبود میبخشد. این به نوبه خود سلول های پوست را

بهبود می بخشد و آن را تقویت می کند،روند پیری را کاهش می دهد و سبب استحکام پوست می شود.شکلات های تیره تر، خواص آنتی اکسیدان قوی تر دارد.

آنتی اکسیدان ها همچنین به افزایش سطح کلاژن و الاستین در پوست کمک می کنند و باعث کاهش اثرات پیری می شود.

خطوط و چین و چروک های پوست با درمان های معمول شکلات درمان شوند زیرا آنتی اکسیدان ها آسیب ناشی از رادیکال های آزاد بدن را کاهش می دهند.

روغن های طبیعی موجود در کره کاکائو معمولا با روغن های ماساژ سنتی دیگر مانندگلرنگ و روغن زیتون ترکیب میشوند و باعث رطوبت رسانی به پوست شما میشوند.

مجموعه گل سنگ با داشتن ماسورهای حرفه ای و متخصص در زمینه ماساژ سوئدی، ماساژ ریلکسی|اسپرت ماساژ|ماساژتایلندی|ماساژ سوئدی |ماساژ سنگ داغ|ماساژشکلات با تنوع انواع پکیج ها در خدمت شما عزیزان می باشد.مجموعه گل سنگ دارای محیطی آرام و دلنشین با رزرو قبلی در خدمت علاقه مندان است.