ماساژ سنگ داغ چیست؟

ماساژ سنگ داغ، ماساژ خاصی می ­باشد که در آن درمانگر از سنگ ­های صاف و داغ بر روی دست خود و یا قرار دادن آن بر روی بدن بیمار استفاده می­ کند. گرما منجر به شل شدگی عمقی و نیز گرم شدن عضلات می­ شود و به همین دلیل درمان­گر می­ تواند به صورت سریع و عمقی کار کند.

سنگ ­های داغ که توسط آتش داغ شده ­اند توسط افراد بومی آمریکا برای درمان ماهیچه ­های دردناک استفاده می شود، ولی استفاده مدرن از سنگ­های داغ در ماساژ توسط Mary Nelson ساکن Tucson آریزونا صورت گرفت.

وی روش استفاده از سنگ­ های داغ خود را تحت نام تجاری درمان LaStone ثبت کرد، که دارای جنبه­ هایی از آموزه­ های بومی ­های آمریکایی بوده و نیازمند آموزش و کسب گواهی می ­باشد.

در طی جلسه ماساژ سنگ داغ چه چیزی روی می­ دهد؟

 

پیش از ورود شما، درمانگر ماساژ، سنگ­ ها را ضد عفونی کرده و در حمام آب 150-120 درجه داغ می­ کنند. این سنگ ­ها معمولاً بازالت و سیاه آتشفشانی بوده و به خوبی گرما را جذب و پس می ­دهند و توسط نیروی طبیعی در رودخانه یا دریا صاف شده ­اند.

ماساژ معمولاً در حالتی که صورت رو به پایین است شروع می­ شود و درمان­گر با کار بر روی پشت ماساژ را شروع می ­کند. در ابتدا ماساژگر با ماساژ سوئدی معمول بدن را گرم می­ کند و سپس همزمان با قرار دادن سنگ­ های داغ به ماساژ ادامه می­ دهد. ماساژگر از سنگ ­ها با اندازه و شکل ­های مختلف استفاده می­ کند- سنگ­ های بزرگ برای عضلات بزرگ و سنگ­ های کوچک برای عضلات کوچک.

درمان­گر همچنین مممکن است سنگ­ هایی را در برخی نواحی ستون فقرات، کف دست، بر روی شکم و یا بین انگشتان به منظور بهبود جریان انرژی در بدن شما استفاده کند. بسیاری از درمان­گرها بر این عقیده هستند که سنگ ­ها دارای بار انرژی بوده که با قرار دادن در الگوهای خاص بدن منجر به انتقال انرژی می ­شوند.

ماساژ سنگ داغ

مجموعه گل سنگ با داشتن ماسورهای حرفه ای و متخصص در زمینه ماساژ سوئدی، ماساژ ریلکسی|اسپرت ماساژ|ماساژتایلندی|ماساژ سوئدی |ماساژ سنگ داغ|ماساژشکلات با تنوع انواع پکیج ها در خدمت شما عزیزان می باشد.مجموعه گل سنگ دارای محیطی آرام و دلنشین با رزرو قبلی در خدمت علاقه مندان است.