ماساژ تایلندی چیست؟

ماساژ تایلندی، نوعی از ماساژ می­باشد که ترکیبی از طب فشاری (acupressure)، حالت های کمکی یوگا و آیورودا (ayureveda) می­باشد. ریشه این ماساژ به صومعه­ های بودایی بازمی­گردد که به عنوان طب و روش­ های پیشگیری برای راهبان مورد استفاده قرار می­گرفت.

تفاوت ماساژ تالیلندی با سایر انواع ماساژها چیست؟

برخلاف بسیاری از ماساژ های متداول که از روغن و یا لوسیون استفاده می­کنند و بر روی میز ماساژ بالا صورت می­گیرد، ماساژ تایلندی معمولاً بر روی یک یک پد یا تشک در سطح زمین اجرا می­شود.

هیچ نوع روغن یا لوسیون مورد استفاده قرار نمی­گیرد، و بنابراین شما به طور کامل لباس به تن دارید.

فرد ماساژ دهنده، از دست، زانو و پاهای فرد به منظور انجام یکسری حرکات و کشش ­های یوگا مانند استفاده می­کننده و بنابراین از روش های فشرده کردن عضلات، تحرک مفاصل و طب فشاریاستفاده می­کنند.

آیا ماساژ تالیندی دردناک می­باشد؟

ماساژ تالیندی پرنیرو و فشار می­­باشد. برخلافی بسیاری از روش­ های کلاسیک ماساژ، ماساژ تالیندی در اغلب موارد دردناک در نظر گرفته می­شود، ولی ماساژ دهنده ­های دارای گواهینامه که دوره ­های لازم را گذراندند می ­توانند با توجه به بازخورد شما میزان فشار و کشش را تنظیم کنند.

به کار بردن فشار برای چسبندگی فیبرهای عضلانی نازک (که تحت عنوان گره ­های عضلانی نامیده می­شوند) می­تواند منجر به آسیب شود ولی مابین انواع ناراحتی و درد به دلیل فشار و کشش بیش از حد و نامناسب تفاوت وجود دارد. اگرچه بروز ناراحتی در برخی از گره­ های عضلانی اجتناب ناپذیر می­باشد، با این حال افراد متخصص می­تواند با تنظیم میزان فشار ماساژ و حرکات از بروز درد جلوگیری کنند.

مجموعه گل سنگ با داشتن ماسورهای حرفه ای و متخصص در زمینه ماساژ سوئدی، ماساژ ریلکسی|اسپرت ماساژ|ماساژتایلندی|ماساژ سوئدی |ماساژ سنگ داغ|ماساژشکلات با تنوع انواع پکیج ها در خدمت شما عزیزان می باشد.مجموعه گل سنگ دارای محیطی آرام و دلنشین با رزرو قبلی در خدمت علاقه مندان است.