لیفت پوست صورت چیست؟

بالا رفتن سن و پیر شدن، شل شدن و افتادگی پوست روندی غیرقابل‌انکار و گریزناپذیر است اما با به کار بستن برخی ترفندها و البته با روش‌های جدید پزشکی مثل روش‌های مختلف لیفت صورت که برخی از آن‌ها بدون درد و خونریزی هم هستند می‌توان پیری پوست را به تأخیر انداخت.

عمل لیفتینگ صورت یا کشیدن پوست چیست

حقیقت این است که پوست بدن انسان در سال‌های نخست زندگی به دلیل تجمع چربی زیر پوست قابلیت ارتجاعی زیادی دارد اما با بالا رفتن سن و با کم شدن چربی زیر پوست این قابلیت ارتجاعی کم‌کم کاهش پیدا می‌کند و نخستین چین‌وچروک‌ها روی پوست ظاهر می‌شوند. این تغییر شکل پوست بیش از همه در پوست صورت که بیشتر در معرض آلودگی‌های محیطی، آفتاب و نور است بیشتر نمود پیدا می‌کند. از سوی دیگر عواملی مثل کم‌وزیاد شدن وزن، سیگار کشیدن، مصرف الکل و البته ژنتیک در افزایش یا کاهش این جریان بسیار مؤثر است.

اگرچه عمل «لیفتینگ صورت» در سال‌های جوانی هم قابل اجراست اما اگر در فاصله سنی بین 40 تا 60 سال هستید بهترین گزینه برای انجام عمل «لیفتینگ صورت» محسوب می‌شوید. در این عمل با برداشتن چربی اضافی، سفت کردن عضلات زیرین و کشیدن پوست صورت و گردن، نشانه‌های افزایش سن محو می‌شوند. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که پوستتان در اثر افزایش سن شل و افتاده شده، گونه‌هایتان شل شده و دارای چین‌های عمیق است، یک چین عمیق از کنار بینی تا دهان‌دارید، پوست گردنتان شل شده و چربی اضافه آورده می‌توانید به عمل لیفتینگ صورت فکر کنید و دوباره به پوستی جوان و شاداب برسید.

لیفتینگ صورت با تزریق مایعات

در این روش، از ترکیبی از بوتاکس و پرکننده‌های پوستی برای شکل دهی صورت، مشخص کردن فک و بهبود ظاهر خطوط و چین و چروک استفاده می‌کنند. لیفتینگ صورت با نخ سیلوئت در این روش غیر تهاجمی، برای لیفت شلی پوست، از نخ‌های قابل جذب استفاده می‌کنند که از پلی‌لاکتیک‌اسید و اسید گلیکولیک ساخته شده‌اند.

لیفتینگ صورت با نخ PDO

نتایج استفاده از لیفتینگ صورت با نخ PDO شبیه به جراحی زیبایی صورت، لیفتینگ و سفت کردن پوست و کاهش چروک‌ها است. استفاده از نخ PDO باعث تحریک کلاژن سازی شده که این امر باعث بسته شدن منافذ و افزایش ضخامت پوست خواهد شد.

لیفتینگ صورت در حالت بیداری

این روش تحت بیهوشی موضعی انجام می‌شود و شما در طول عمل بیدار خواهید بود. این روش باعث بهبود رنگ پوست، کاهش چین و چروک و افزایش فربهی پوست می‌شود.

لیفتینگ صورت با جراحی

از این روش می‌توان برای جایگزینی عضلات، لیفتینگ و سفت کردن شلی پوست استفاده کرد. گزینه‌های مختلفی در این روش وجود دارند. اما اکثر آن‌ها شامل بیهوشی عمومی و یک شب اقامت در بیمارستان هستند.

در گذشته، هدف از لیفتینگ صورت برطرف کردن شلی یا آویختگی صورت بود که اغلب چهره‌ای مصنوعی و غیرطبیعی را ایجاد می‌کرد. در حال حاضر، هدف از لیفتینگ، احیا و جوانسازی صورت به گونه‌ای است که همه چیز طبیعی به نظر برسد.مجموعه گل سنگ دارای محیطی آرام و دلنشین با رزرو قبلی در خدمت علاقه مندان است.