زاویه دار کردن و فرم دهی صورت، فک و چانه

برای فرم دهی صورت درمان های متعددی وجود دارد که در بسیاری از موارد مربوط به شکل صورت و خطوط موجود در آن بوده و حتی می توانید بدون جراحی آن را انجام دهید!

درمان های غیر جراحی میتواند بیشترین قسمت های صورت را هدف قرار دهد و در صورت نیاز غیر تهاجمی بوده و خطرات مربوط به جراحی در آن وجود ندارد.

فرم دهی صورت با استفاده از پرکننده های ایمن و موثر، درمان های تحریک کننده کلاژن و محصولاتی مشابه، به شکل و فرم دلخواه انجام می شود.

بالا بردن چانه و غبغب

در بعضی از افراد برای بالا بردن چانه و غبغب، روش های موثری انجام می شود اما در برخی موارد برخی از مشکلات مربوط به چانه و یا غبغب ژنتیکی هستند و به هیچ وجه به دلیل افزایش وزن ایجاد نمی شوند.

یک چانه بزرگ، چانه ای است که در زیر فک پایین و اغلب در اطراف گردن حالت بزرگ تری داشته و باعث می شود که پوست صورت شما به سمت پایین افتاده و ظاهر نامناسبی برای شما ایجاد کند.

چاق شدن صورت لاغر : در صورتی که می خواهید صورتی پرتر داشته و یا گونه های خود را برجسته کنید، می توانید از پر کننده های موجود استفاده کنید زیرا پر شدن صورت، سبب می شود که چهره شما از حالت خسته و دیگر شرایط نامناسب، خارج شود. افزایش چربی با درمان های مختلفی ارائه شده و تزریق پرکننده های پوستی برای این کار مناسب هستند.

از بین بردن چین و چروک پوست : همانطور که سن ما بالاتر می رود، پوست صورت هم ممکن است، کلاژن و چربی از دست بدهد در نتیجه این موضوع سبب ایجاد چین و چروک و خستگی در پوست صورت می شود. همچنین ممکن است در برخی از افراد ظاهر گوش ها زیاد زیبا و متقارن نبوده و با فرم دهی صورت ، شکلی مناسب می گیرد.

درمان فرورفتگی چشم : در برخی از افراد، در قسمت زیر چشم ها و گونه ها فرورفتگی هایی وجود دارد که باعث می شود چهره مسن تر از آن چه که هست نشان داده شود. این وضعیت شایع، در نتیجه از دست دادن چربی زیر جلدی و شکستن ساختارهای داخلی پوست است.

زاویه دار کردن و فرم دهی صورت، فک و چانه

به مرور زمان تغییر شکل صورت و شل شدگی پوست در مردان و زنان، امری طبیعی است و اکثر افراد در مورد این تغییرات احساس نارضایتی دارند. شما می توانید با انتخاب روش های مناسب، به طور آگاهانه فرم صورت خود را به شکل دلخواه در آورده و با این کار شکلی سفت تر و زیباتر به آن ببخشید.مجموعه گل سنگ دارای محیطی آرام و دلنشین با رزرو قبلی در خدمت علاقه مندان است.