آشنایی با مجموعه گل سنگ( نیاوران)

استخر و سونای گل سنگ اولین و تخصصی ترین مرکز آموزش شنا از نوزاد تا بزرگسالان می باشد.
مجموعه ما زیر نظر زیر نظر مربی درجه یک فدراسیون شنا با بیش از 20سال سابقه می باشد که آموزش شنا ی مجموعه مارا در بالاترین سطح قرار داده است.
هم چنین در مجموعه گل سنگ ماساژ تخصصی بدن و صورت توسط ماسورهای حرفه ای در محیطی ارام انجام می گیرد.انواع پکیج های ماساژ در این مرکز ارائه می شود.
هم چنین مجموعه استخر گل سنگ دارای مدرسه نجات غریق و مدرسه شنا می باشد که برگزاری کلا سهای آمادگی برای مربیگری و آماده سازی نجات غریق درجه یک و دو صورت می پذیرد. علاقه مندان می توانند از مزایای و تخفیفات مجموعه نیز طی برگزاری دوره های اموزشی استفاده نمایند.

سانس بانوان: ۹ صبح الی ۱۹          سانس آقایان: ۱۹ به بعد

سانس صبحگاهی آقایان: ۶:۳۰ الی ۹ صبح (با رزرو قبلی)

تماس با ما

خدمات ما

آموزش شنا نوزادی تا بزرگسال

مجموعه استخر گل سنگ اولین و تخصصیترین مرکز آموزش شنا از نوزادی تا بزرگسال زیر نظر مربی درجه یک فدراسوین شنا با بیش از 20 سال سابقه در این عرصه در خدمت علاقه مندان می باشد. ادامه مطلب

خدمات ماساژ صورت و بدن

مجموعه گل سنگ با داتن ماسورهای حرفه ای و متخصص در زمینه ماساژ ریلکسی|اسپرت ماساژ|ماساژتایلندی|ماساژ سوئدی |ماساژ سنگ داغ|ماساژشکلات با تنوع انواع پکیج ها در خدمت شما عزیزان می باشد ادامه مطلب
  • مجموعه گل سنگ با هدف استعدادیابی در رشته تخصصی شنا اقدام به برگزاری کلاس های آموزش شنا نوزادی تا بزرگسالان نموده است تا بتواند به رشد و تسعه این رشته جذاب بین المللی در ایران اسلامی رونق ببخشد .

    کلاس های آموزش تخصصی شنا نوزاد،کودک،نوجوان وبزرگسال زیر نظر مربی درجه یک فدراسیون با بیش از 20 سال سابقه و پرورش اتعدادها و کسب مقام های متعدد در سطح کشور  برگزار می گردد .

  • مجموعه گل سنگ نیاوران مجموعه تخصصی در امر ماساژ صورت و بدن می باشد.انواع ماساژ ریلکسی،ماساژ سنتی تایلندی،ماساژسوئدی،ماساژ سنگ داغ،ماساژ شکلات،ماساژ تخصصی صورت،اسپا دست و پا و هم چنین انجام ماساژ تخصصی بارداری می باشد.

    این مجموعه از ماسورهای متخصصی و حرفه ای با مواد درجه یک استفاده می نماید.

  • در مجموعه استخر گل سنگ نیاوران علاوه بر خدمات آموزشی شنا،مدرسه نجات غریق و مدرسه شنا نیز دایر است.در این مجموعه آماده سازی مربیگری و هم چنین کلاس های امادگی دریافت نجات غریق درجه یک و دو برگزار می شود .شمت علاقه مندان می توانید زیر نظر مربی درجه یک فدراسیون با بیش از 20 سال سابقه بهترین آموزش های ممکن را برای آمادگی امتحانات مربیگری و نجات غریق دریافت نمایید.