اسپرت ماساژ چیست؟

 

این نوع ماساژ برای ورزشکاران ازهررشته ای، از ورزشکاران کلاس جهانی تا پیاده روی های آخر هفته، بسیار ایده آل می باشد و تکنیک های بکاربرده شده به نوع رشته ورزشی ورزشکاران بستگی دارد.

دراین ماساژ تمرکز برناحیه ای ازبدن که بیشتر درآن رشته ورزشی استفاده می شود، اعمال میگردد.

استفاده ازماساژ اسپورت بسیارمحبوب وهمه پسند می باشد و بسترمناسبی را برای یادگیری وارتقاء علمی همان رشته ورزشی فراهم می کند.

این نوع ماساژ بیشترمواقع جهت آماده سازی قبل از ورزش مورد استفاده قرارمی گیرد و زمان ریکاوری را برای به حداکثررسانی عملکرد و انعطاف پذیری به حداقل می رساند.

هرگونه ضعف بدنی را کاهش داده و موجب بالارفتن استقامت بدنی می شود وازآسیب های ورزشی جلوگیری می کند

یکی ازمزایای این نوع ماساژ درمقایسه با سایر ماساژها توانایی این ماساژ دربهبود والتیام محل پیوند تاندون – ماهیچه می باشد.

در سال 2010 یک مطالعه در”Journal of Strength and Conditioning Research”  نشان داد که 30 دقیقه از این ماساژ شعاع حرکتی فلکسورباسن “Hip –Flexor” را بهبود می بخشد.

مطالعه دیگری توسط “Margaret Jones Ph.D” در “American College of Sport Medicine” اثبات کرد که یک نگرش جالب توجهی درجهت کاهش شل شدگی عضلات درورزشکاران چه قبل از ورزش و چه بعد ازورزش بوجود می آید.

افرادی که ازاین ماساژ به صورت مرتب و برنامه ریزی شده استفاده می کنند، روند بهبود فیزیکی بسیار مناسبی را تجربه خواهند کرد و کارماساژ تراپیست های حرفه ای طی جلسات متفاوت این کاررا تسریع خواهد کرد. حتما یک برنامه ریزی یک یا دوجلسه درماه با تراپیست خودتان داشته باشید

مجموعه گل سنگ با داشتن ماسورهای حرفه ای و متخصص در زمینه ماساژ سوئدی، ماساژ ریلکسی|اسپرت ماساژ|ماساژتایلندی|ماساژ سوئدی |ماساژ سنگ داغ|ماساژشکلات با تنوع انواع پکیج ها در خدمت شما عزیزان می باشد.مجموعه گل سنگ دارای محیطی آرام و دلنشین با رزرو قبلی در خدمت علاقه مندان است.