کلاس آمادگی دوره مربیگری شنا جهت آمادگی شرکت در آزمون

یک شناگر پس از طی دوره های پیشرفته شنا آمادگی حضور در کلاس های آماده سازی شناگر برای دوره های مربیگری و نجات غریق را بدست می آورد و پس از طی این دوره ها به فدراسیون شنا جهت طی کردن کلاس های مربیگری و نجات غریق معرفی خواهد شد.

هر فردي براي يادگيري و به دست آوردن موفقيت در رشته ي شنا نيازمند تمرينات مداوم و تكرار آموزش ها و تكنيك هاي شناست . همچنين علاقمندان به فراگيري شنا بايد از اصول مهمي پيروي كنند . اين اصول از موارد تكنيكي و فني رشته ي شنا تا مسائل تغذيه و بدنسازي و استراحت جسمي و روحي را در بر مي گيرد .

هنگامي كه فردي به آموزش شنا علاقمند مي گردد و به طور منظم و مداوم به فراگيري اين رشته مي پردازد،همواره بايد مراقب وضعيت جسمي و روحي و تغذيه خود باشد . به ويژه در افرادي كه در قالب گروه هاي ورزشي تمرينات شنا را دنبال مي كنند ، اين توجه ضرورت دارد

دوره آمادگی آزمون مربیگری شنا

برای متقاضیان شرکت در دوره های مربیگری یکی از اصلی ترین آزمون های ورودی، تست چهار شنا می باشد، به جهت آشنایی با نحوه برگزاری آزمون های 4 شنا، یکی از خدمات ارائه شده در این موسسه، رفع اشکالات تکنیکی و آماده سازی متقاضیان مربیگری شنا می باشد .

ورزش شنا، از جمله محبوب ترین و مفرح ترین ورزش هاست. حتی اگر شناگر حرفه ای هم نباشید، همین که تنی به آب بزنید باعث شادابی و رفع خستگی خواهد شد. . شناگران وكساني كه در آب به آموزش و تمرين مشغولند ، احتياج به خواب و استراحت كافي دارند تا با استراحت و تغذيه مناسب بتوانند انرژي از دست رفته را كه بر اثر پرداختن به تمرينات مخصوص مصرف كرده اند ، دوباره سازي نموده و از حيث جسمي و روحي براي ادامه تمرينات آماده شوند .

نكات مهم زيادي وجود دارند كه مربيان عزيز بايد در آموزش و تمرينات شنا بدانها توجه داشته باشند و با رعايت آنها ، فراگيري و پيشرفت شناگران را افزايش دهند . بدين منظور بهتر است آموزش تكنيك هاي شناهاي مختلف قدم به قدم صورت بگيرد .

 

آمادگی دوره مربیگری شنا

مجموعه گل سنگ با داشتن  کادری مجرب و مربی های حرفه ای در خصوص آموزش شنا در جهت آماده سازی مربیگری با تنوع انواع پکیج ها در خدمت شما عزیزان می باشد.مجموعه گل سنگ دارای محیطی آرام و دلنشین با رزرو قبلی در خدمت علاقه مندان است.